O nás - Moje uklízečka

O nás

info@mojeuklizecka.cz
  |  
+420 730 588 488

O nás

O nás

Naše ryze česká společnost Moje uklízečka pomáhá všem klientům pečovat o jejich domovy tím, že jim nabízí širokou škálu odborných úklidových služeb.

Kdykoli potřebujete úklid domácnosti, naši zaměstnanci vám rádi pomohou. Víme, že lidé jsou často zaneprázdněni prací a dětmi, tak proč si nedat pauzu a nechat pozemské práce na nás? Ať už se jedná o vytírání, utírání prachu, čištění nebo vysávání, náš profesionální tým je tou správnou volbou pro každý úklidový úkol. Ať už potřebujete jednorázový úklid nebo pravidelný servis, naši zaměstnanci vám rádi pomohou.

S kým pracujeme.

Zaměstnáváme výhradně česky hovořící slečny a paní, které mají dlouholeté zkušenosti s úklidem jak v hotelech a jiných ubytovacích zařízení, tak i z nemocnic nebo své vlastní domácnosti. Pracují pro nás profesionálky, maminky na MD i šikovné studentky. 

O Vaši domácnost se postaráme jako o svou vlastní.

S čím pracujeme.

Ekologické přípravky, které používáme obsahují pouze povrchově aktivní látky rostlinného původu, neobsahují žádné deriváty živočišného původu ani bělící činidla. Díky tomu, že výrobky mají navíc snadno recyklovatelný obal a jsou plně biologicky rozložitelné v přírodě, splňují požadavky nás spotřebitelů na kvalitní ekologické přípravky. Pro alergiky i pro osoby s citlivou pokožkou mohou tyto výrobky díky absenci alergenů ve složení představovat pohodlné řešení, jak uklidit a vyčistit domácnost. Výrobky nebyly testovány na zvířatech, nýbrž jen a pouze v laboratořích metodou in vitro, tedy „ve skle“, díky které je zaručena jejich absolutní bezpečnost.

  • Jsou plně biologicky rozložitelné v přírodě.
  • Obal je snadno recyklovatelný – nikdy se nestane odpade.
  • Suroviny ani výrobky nebyly testovány na zvířatech.
  • Výroba s minimálním dopadem na životní prostředí.
  • Neobsahují fosfáty ani barviva.

Společně pracujeme na tom, aby byli všichni spokojeni!